В Мексиці на 3D-принтері надрукують ціле селище

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На виготовлення одного такого будинку знадобиться 24 години.

В Мексиці за допомогою 3D-принтера надрукують селище, в яке переселять бідні сім'ї у сейсмічно небезпечній зоні.

Про це пише CNN.

Організація New Story разом з будівельною компанією ICON до кінця 2020 роки побудують в Мексиці селище з 50 будинків. Всі вони будуть виготовлені на 3D-принтері. 

Надруковані будинки з бетонної суміші матимуть більшу сейсмостійкість, ніж звичайний бетон. Площа одного будинку буде близько 46 кв. метрів, там будуть дві спальні, ванна і вітальня кімната.

Домівками надруковані будинки стануть для бідних сімей у сейсмонебезпечній зоні мексиканській провінції Табаско. Зараз вони живуть в будинках, які побудували з підручних матеріалів. Ці житла заливає в сезон дощів, і вони легко руйнуються навіть слабким землетрусом.

Технологія виробництва будинків на 3D-принтерах вдосконалюється, пише CNN. В New Story вважають, що завдяки їй доступне і якісне житло можуть в найближчі роки отримати близько 1,6 млрд осіб - найбіднішого населення планети.

Нагадаємо, у місті Сучжоу в Китаї завершили побудову 500-метрової захисної стіни від повеней. Об’єкт став найбільшим у світі творінням 3D-принтерів. Це стіна, котра має захистити від розливу води Сучжоу – невелике колись шахтарське місто, котре нині приваблює інвестиції найбільших будівельних компаній світу. Роботи з облаштування муру виконала компанія Winsun, фрагменти стіни роздруковував 3D-принтер, а потім їх з’єднували на місці розташування об’єкта.

Відео Українські науковці надрукували на 3D-принтері сталеві кістки для дівчини, яка не могла ходити

У Талліннському технологічному університеті наші вчені роблять відкриття й повертають людям можливість ходити. Чому українці реалізуються за кордоном, а не в рідних наукових стінах – у сюжеті.  

Українські науковці надрукували на 3D-принтері сталеві кістки для дівчини, яка не могла ходити

Залиште свій коментар

Вибір редакції