Від найпростіших до креативних: модні варіанти зачісок для хлопців

Від найпростіших до креативних: модні варіанти зачісок для хлопців

Трендові стрижки для хлопців

Для хлопців є чимало варіантів актуальних зачісок.

Стильна та красива стрижка – один з найважливіших елементів крутого образу не лише для дівчат, але й для хлопців. Саме зачіска вирізнятиме дитину з-поміж однолітків та формуватиме індивідуальний смак.

Про модні та практичні варіанти стрижок для хлопців – читайте далі.

Коротка стрижка

Підлітки зазвичай обирають короткий варіант стрижок. Насамперед тому, що за такою зачіскою практично не потрібен догляд. З переваг: волосся не розсипається, не лізе в очі, гребінець з собою носити не потрібно. Також зачіска надає легкості, практичності та мінімалізму.

Коротка стрижка для хлопців
Коротка стрижка для хлопців

Стрижка бокс

Одна з найактуальніших коротких підліткових дитячих зачісок. Вона прийшла до нас зі США XVIII століття, коли Джордж Вашингтон зобов’язав солдатів в армії носити коротке волосся.

Стрижка бокс для хлопців-підлітків

Варіацій зачіски чимало: з різким або плавним переходом між потилицею, скронями й маківкою, на стрижці машинкою під одну насадку в стилі мілітарі, з чіткою окантовкою чубчика тощо. Головне правило –- максимальна довжина волосся не повинна перевищувати 4 см.

Стрижка бокс для хлопців-підлітків
Стрижка бокс для хлопців-підлітків

Для більшої елегантності верху можна надати структурованості за допомогою помадки для стайлінгу.

Стрижка напівбокс для хлопчиків

Попри те, що стрижка напівбокс візуально нагадує "бокс", між ними є різниця. Так, для прикладу, перехід до більш довгого волосся виконується нижче, ніж у боксі – точно на потилиці, а довжина волосся на маківці може досягати 8 см.

Стрижка напівбокс для хлопців

Напівбокс відрізняється від боксу об’ємнішою верхівкою та подовженим волоссям. Стрижка вимагає догляду і щоденного укладання – іноді без пінки чи гелю для волосся просто не обійтися.

Стрижка напівбокс для хлопців
Стрижка напівбокс для хлопців

Кроп

Стрижка кроп не виходить з моди. Це гарна альтернатива для тих хлопців, які не хочуть перейматися укладанням волосся, але водночас бажають мати модний вигляд. "Фішка" зачіски – її звуження спереду і створення довгого загостреного чубчика, але можна залишати й рівніший зріз.

З таким укладанням можна експериментувати по-різному: зачесати назад, набік у вигляді косого чубчика або підняти вгору за допомогою фіксувального гелю.

Стрижка кроп для хлопців

Кроп, як і багато інших видів стрижки, можна доповнити технікою фейд, яка передбачає дуже м’який, "димчастий" перехід від ультракороткого їжачка на скронях і потилиці до більш довгого волосся в тім’яній зоні.

Стрижка кроп для хлопців
Стрижка кроп для хлопців

Цезар

Зачіска з незвичною назвою виконується на волоссі довжиною від 5 см. Вона пасує до будь-якої форми обличчя і не потребує особливого укладання.

Стрижка "Цезар"
Стрижка "Цезар"

Скроні та потилиця можуть бути максимально зведені нанівець градієнтом чи навіть повністю підстрижені під нуль.

Стрижка "Цезар"

Андеркат

Undercut – одна з найтрендовіших чоловічих зачісок. Вона увійшла в моду ще на початку ХХ століття. Підійде для будь-якого типу волосся, пряме воно чи хвилясте. В зачісці потилиця і скроні стрижуться машинкою або навіть виголюються з доволі різким переходом від ультракороткого їжачка до подовженних пасом на маківці та чубчикові.

Андеркат

Основна довжина волосся та укладання залежать від побажань хлопчика.

Андеркат
Стрижка "Цезар"

На противагу іншим, ця зачіска вимагає постійного укладання: зачісування чубчика нагору або набік з проділом. 

Також ми розповідали про 5 варіантів стрижки, яка набирає шаленої популярності у світі.

Підписуйтеся на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація