Абромавичус допустив своє повернення в уряд

Міністри-технократи готують вимоги до української влади.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус, який подав заяву про відставку, допустив можливість свого повернення в уряд.

"На даному етапі створюється список вимог до парламенту, Адміністрації президента та уряду, виходячи з якої можна буде бачити, чи є серйозне бажання рухатися вперед. Список складається з того, що потрібно технократам, щоб спокійно працювати на благо країни в уряді. Я вважаю, що там ще багато потрібно доробити, і імплементація залишається під питанням", - сказав він в інтерв'ю ТСН.Тиждень.

"Але добре, що така дискусія відбувається і треба швидше її закінчувати і починати імплементувати", - додав Абромавичус.

ВідеоАйварас Абромавичус залишається в Україні

Нагадаємо, що міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус остаточно вирішив не змінювати свого рішення - він не відкликатиме свою заяву про відставку.

Як повідомлялося, 3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду.

Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра.

Слідом за главою відомства Айварасом Абромавичусом у відставку пішли і його заступники - Максим Нефьодов, Юлія Ковалів, Юлія Клименко.

Також залишила пост Торгового представника України Наталія Микольська.

4 лютого після зустрічі президента Петра Порошенка з послами країн G7 уряд зібрався на позачергове засідання. На ньому було оголошено, що чотири міністри, які раніше з різних причин написали заяви про відставку, відкликають їх. Це зробили міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський та міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд не йде у відставку, а буде працювати разом однією командою. На тлі зростаючої спекуляції навколо розпаду уряду, прем'єр Арсеній Яценюк закликав до єдності. Яценюк і президент Петро Порошенко попросили Абрамавичуса знову приєднатися до уряду, але він відмовився, незважаючи на обіцянки, що міністри будуть захищені від політичного тиску.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: