Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерт вважає, що значення військових навчань РФ у Білорусі перебільшене

Експерт вважає, що значення військових навчань РФ у Білорусі перебільшене

Вчення регулярних військ – це не елемент гібридної війни.

Значення військових навчань РФ у Білорусі занадто перебільшено.

Про це в інтерв'ю ТСН.ua розповів російський політтехнолог Станіслав Бєлковський.

"Путін занурився у філософію гібридної війни. А вчення регулярних військ – це не елемент гібридної війни. Це просто демонстрація м'язів, значення якої не варто перебільшувати", - вважає він.

За його словами, "якщо будуть нанесені удари, вони будуть нанесені зовсім іншими методами і зовсім з іншого боку – підірвати кого-небудь на вулиці, як підірвали Павла Шеремета (журналіст, який загинув в результаті вибуху машини 20 липня 2016 року, - ред.), – так, на це Путін здатний легко. Причому націлитися може навіть на великого українського політика".

Відео Російсько-білоруські навчання світові ЗМІ охрестили репетицією війни в Європі

Нагадаємо, незабаром на території Росії і Білорусі стартують навчання "Захід-2017". Вони будуть тривати від 14 до 20 вересня. Росія заявила, що участь у тренуваннях візьмуть 13 тисяч військових, однак на Заході цим підрахунками не довіряють, вважаючи, що участь у ньому візьмуть близько 100 тисяч. Одночасно у Міноборони РФ здивувалися заявами про 100 тис. військових навчаннях. Між тим, у НАТО стурбовані тим, що ці навчання не є прозорими, на них не пропускають представників ЗМІ.

У зв'язку з цим навчанням Держприкордонслужба заявила про посилення кордонів України у Росії та Білорусі. А президент України Петро Порошенко заявив, що під виглядом стратегічних командно-штабних навчань не виключається створення нових ударних угрупувань російських військ для вторгнення на територію України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції