Голова МЗС Угорщини анонсував реальний прогрес у стосунках з Україною - Клімкін

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дискусія між країнами є достатньо продуктивною, каже міністр.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто під час міністерської зустрічі НАТО у Брюсселі анонсував реальний прогрес у стосунках з Україною.

Про це заявив глава українського зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін, передає Українська правда.

"Я вважаю, що ця дискусія на сьогодні є достатньо продуктивною, післязавтра розкажу після нашої зустрічі з угорським міністром закордонних справ у Мілані. Але навіть сьогодні він, коли виступав під час міністерського засідання, також сказав, що у нас буде реальний прогрес", - сказав український міністр.

За словами Клімкіна, угорська сторона зрозуміла, що в України є послідовна позиція.

"Ми будемо з одного боку відстоювати наші інтереси, а з іншого – робити все, щоб допомогти угорській громаді", - сказав глава МЗС України.

Як відомо, Угорщина вимагає від України відтермінування імплементації мовної статті закону про освіту, а також скасування його дії на приватні навчальні заклади. Через ухвалення закону країна блокує співпрацю України та НАТО, зокрема зустрічі Комісії Україна-НАТО на високому рівні. 

ВідеоУгорськомовні українці висловили свою думку про стосунки між двома рідними країнами

ТСН.Тиждень побував у найбільшому угорськомовному селі в Україні - Велика Добронь - та поспілкувався з місцевими жителями про дипломатичну війну. Жителі села - етнічні угорці, які роками порають землю та неохоче говорять про сварку між Україною та Угорщиною. Місцеві не планують нікуди виїжджати з України, а паспорти закордонного угорця здебільшого отримують для роботи за кордоном та подорожей. 

Угорськомовні українці висловили свою думку про стосунки між двома рідними країнами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції