Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук запропонував на посаду міністра спорту Шовковського

Серйозно цю кадрову ідею в Кабміні ще не обговорювали.

Колишній воротар київського "Динамо" Олександр Шовковський може стати міністром молоді та спорту, а економічний блок уряд може посилити новим віце-прем’єром.

Про це прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив в ефірі телеканалу ICTV.

За словами голови уряду, він запропонував кандидатуру Шовковського на посаду міністра молоді та спорту, але "серйозно цю ідею в Кабміні ще не обговорювали".

Також Гончарук заявив, що наразі в уряді потрібна нова людина, яка координуватиме економічні питання. І це може бути новий віце-прем’єр.

"Багато варіантів зараз обговорюється. Ми хочемо посилити економічний блок, бо у нас фокус на залучення інвестицій. Точно в уряді потрібна людина, яка координуватиме блок економіки, енергетики та інфраструктури", – наголосив прем’єр.

Серед інших новацій - розділення міністерства ветеранів та окупованих територій.

Нагадаємо, 5 лютого на нараді у президента України Володимира Зеленського було повідомлено про рішення уряду розділити міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України і створити нове міністерство з питань окупованих територій.

Відео Зміни для ветеранів: Оксана Коляда розповіла про міністерство та новий законопроєкт

В Україні знову з’явиться окреме міністерство ветеранів. У студії "Сніданку" міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда розповіла про новий законопроєкт про ветеранів.  

Зміни для ветеранів: Оксана Коляда розповіла про міністерство та новий законопроєкт

Залиште свій коментар

Вибір редакції