В Україні з'явиться нове міністерство

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На базі Мінкультури можуть створити агенцію з питань спорту.

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України буде розділено. Буде створене окреме Міністерство з питань окупованих територій.

Рішення про це вже ухвалили в Кабміні, йшлося на нараді в президента України Володимира Зеленського.

"Це дасть нам можливість набагато ефективніше працювати над питаннями реінтеграції Донбасу та питаннями роботи з людьми, які залишилися на окупованих територіях або переїхали на підконтрольну територію і є тимчасово переміщеними особами", – сказав прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

На базі Міністерства з питань культури, молоді та спорту може з'явитися агенція з питань спорту, нині це питання ще вивчають.

Також повідомляється, що "планується посилити в уряді блок сільського господарства – щодо цього питання тривають консультації". Раніше міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що розділення його міністерства можливе після завершення реформи ринку землі.

Прем'єр-міністр розповів про заходи з посилення співпраці між урядом і Верховною Радою, на необхідності якої також наголошував президент під час попередньої зустрічі.

"Домовилися про те, що найближчим часом разом з урядом і головами парламентських комітетів проведемо стратегічну сесію, щоб серйозно поговорити на тему стратегії країни. Також міністри цього тижня проведуть у профільних парламентських комітетах презентації того, що було зроблено за 5 місяців і що планується на найближчий рік", – зазначив Гончарук.

Він також повідомив, що уряд підготував звіт про свою роботу та готовий представити його в парламенті.

Тим часом президенту Зеленському сподобався новий принцип нарахування зарплат міністрам.

Відео Зарплати міністрів і плівки Гончарука: перші політичні скандали нового року сколихнули Україну

Скільки б мав офіційно отримувати міністр, щоб встояти перед мільйонним хабарем, і чи можуть чиновники в бідній країні мати надто високі зарплати – ТСН.Тиждень шукав відповіді.  Урядові зарплати і премії буквально вибухнули цього тижня в суперечках і скандалах. Та зрештою постало запитання: чи залишиться нинішній уряд на своїх посадах загалом – дивіться далі.  

Зарплати міністрів і плівки Гончарука: перші політичні скандали нового року сколихнули Україну

  

Залиште свій коментар

Вибір редакції