Гройсман запевнив, що стипендії студентам не скасують

Але вони будуть двох видів.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що стипендії в Україні скасовувати не будуть.

Про це він повідомив на власній сторінці в Facebook.

"Вкотре вражає те, що популісти готові перебрехати все, що тільки можна. Зі здивуванням дізнався, що деякі політики у деяких вузах сьогодні розповідали, що тепер ніби-то вже і стипендій не буде! Стипендії були, є і будуть", - зауважив він.

Гройсман додав, що стипендії будуть двох видів - академічні, які призначаються за успіхи в навчанні, і соціальні, які повинні отримувати студенти, хто потребує держпідтримки.

"Ці стипендії призначатимуться за чіткими критеріями", - резюмував прем'єр.

Нагадаємо, що у серпні Мінфін запропонував урізати студентам стипендії. Міністерство освіти і науки вони повідомили про те, що наступного року видатки на стипендію передбачені тільки для учнів та студентів з числа дітей сиріт, дітей-інвалідів І-ІІІ груп і деяких інших категорій.

Згодом міністр фінансів Олександр Данилюк пояснив у своєму відео, чому хочуть змінити систему нарахування стипендії студентам вищих навчальних закладів. Так, пропонують запровадити два види виплат: соціальні й академічні. 

А в передостанній день літа під час дискусії щодо зміни системи нарахування стипендій студент жбурнув тортом в заступника міністра фінансів Сергія Марченка. На його підтримку група студентів розгорнула перед учасниками дискусії плакат і почала скандувати гасло "гроші на освіту, а не на війну".

ВідеоПрезидент пообіцяв студентам не скасовувати стипендії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: