Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Манафорт допоміг "Опоблоку" пройти до парламенту за 1 млн доларів - Bloomberg

Колишній радник Трампа особисто затверджував список кандидатів до Ради.

Американський політтехнолог, колишній очільник кампанії президента США Дональда Трампа Пол Манафорт був радником "Опозиційного блоку" під час парламентських виборів у 2014 році.

Про це з посиланням на заяву одного з лідерів "Опоблоку" Нестора Шуфрича, пише Bloomberg.

За даними видання, через декілька місяців після анексії Криму Росією Манафорт приїхав до України, щоб допомогти партії пройти до Ради, і, як запевнив Шуфрич, наполягав на тому, щоб "Опоблок" був як проти НАТО, так і "голосом росіян" на Донбасі.

Своєю чергою Шуфрич зазначив, що він очікував на перемогу, однак на виборах вони отримали майже 10%, або 29 місць у парламенті.

Також повідомляється, що саме Манафорт затверджував список кандидатів до Ради.

Окремо Шуфрич розповів, що за послуги Манафорт отримав від "Опоблоку" приблизно 1 мільйон доларів, а перемогу святкували пляшкою коньяку в київському офісі політтехнолога.

"Інвестиції в Манафорта окупилися. Він геній", - резюмував Шуфрич.

Нагадаємо, колишній голова виборчого штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа Пол Манафорт стверджує, що "чорна бухгалтерія" Партії регіонів є сфальсифікованим документом.

Утім видання The New York Times повідомляло, що екс-радник Віктора Януковича Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів протягом 2007-2012 років з прихованої каси "Партії регіонів". Водночас Манафорт заперечив отримання будь-яких грошей.

Своєю чергою AP підтвердило платежі з "тіньової бухгалтерії" Партії регіонів Полу Манафорту. Йдеться про платіж Манафорту 750 тисяч доларів з белізького офшору Neocom Systems Limited, у якого був рахунок в Киргизстані. Фірма політтехнолога "Девіс Манафорт" отримала вказану суму на наступний день після дати виставлення рахунку. Агентство також знайшло документи, що підтверджують виплату фірмі Манафорта у 2007 році $ 455 249, що також відображено у "амбарній книзі" Партії Регіонів. Ця виплата була здійснена від компанії Graten Alliance Ltd., яка також була зареєстрована в Белізі, а тепер є неактивною, - йдеться у розслідуванні видання. Натомість Манафорт в коментарі виданню наголосив, що усі фінансові перерахунки є законними.

Раніше Bloomberg повідомив, що за справу про відмивання грошей Януковичем та Манафортом взялася влада Белізу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції