Меркель стверджує, що Британії вигідно залишитися в ЄС

23 червня жителі Великобританії візьмуть участь в референдумі про членство в ЄС.

Якщо Британія залишиться в Євросоюзі, це гарантує їй процвітання і економічний успіх, заявила в п'ятницю канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Угода про вільну торгівлю між ЄС і США також принесе економічну вигоду, додала вона. "Треба реалістично говорити про те, які переваги членства у ЄС і участь у Трансатлантичному торговельне та інвестиційне партнерство, і предмет обговорень абсолютно ясний", - Меркель.

"Я скажу, як я це бачу. Ми хочемо бачити економічно успішну і процвітаючу Британію у складі Європейського союзу", - сказала Меркель, виступаючи на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Латвії Марісом Кучинкисом. Кучинкис висловив надію, що підсумки референдуму не призведуть до послаблення ЄС.

У Великобританії 23 червня відбудеться референдум щодо продовження членства країни в Європейському союзі.

Лідери Європейського союзу дійшли згоди з керівництвом Великобританії продовження її членства в ЄС. Нові домовленості між Євросоюзом і Великобританією містять додаткові виключення, не дивлячись на те, що Сполучене Королівство вже має особливий статус в ЄС. За умовами членства Британія в деяких сферах не виконує європейські домовленості, зокрема щодо монетарної та міграційної політики.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: