Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омелян сподівається на звільнення Балчуна в серпні

Тоді ж уряд заслухає звіт "Укрзалізниці".

Міністр інфраструктури Володимир Омелян сподівається, що на засіданні Кабінету міністрів у серпні буде представлено звіт правління та наглядової ради "Укрзалізниці".

Про це повідомляє Укрінформ.

"Я сподіваюсь, в серпні нарешті буде заслуханий звіт. І на цьому треба поставити крапку. Команда потребує повної заміни", - заявив Омелян.

Він також підкрселив, що його позиція стосовно очільника "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна не змінилася.

Міністр зауважив, що у цьому питанні "пауза уже непристойно затягнулася".

Нагадаємо, Омелян сподівається на якомога швидшу відставку Балчуна. За словами Омеляна, 5 червня у Балчуна закінчився термін контракту і він повинен піти через те, що не виправдав очікувань. 

Своєю чергою Балчун раніше заявляв що, у разі неподовження контракту "вершки від реформування залізниці збере інший керівник", бо "часто той, хто бере на себе цю роботу, не зможе залишитися в компанії до того моменту, коли з'явиться результат". 

Залізничний скандал у самому розпалі, нещодавно Балчун підловив Омеляна на некомпетентності. Балчун вважає, що заявами про відставку керівництва установи Омелян прикриває власну некомпетентність і непрофесійність. 

Ще 20 квітня Омелян заявив про готовність голосувати за відставку Балчуна. За словами міністра інфраструктури, у нього є три кандидатури на пост глави "Укрзалізниці". Зокрема серед них колишні залізничники, а також західноєвропейські фахівці, але він не назвав імен.

Раніше глава українського уряду Володимир Гройсман публічно підтримав главу "Укрзалізниці" у конфлікті з Омеляном.

Відео Конфлікт Омеляна та Балчуна: Міністр інфраструктури передав до НАБУ документи щодо корупції в "Укрзалізниці"

Залиште свій коментар

Вибір редакції