Ситник назвав умови своєї відставки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Посадовець твердить, що поки не виконав своє завдання.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив про те, що готовий піти у відставку тільки тоді, коли "виконає свою місію".

"Я піду тоді, коли усвідомлюю, що виконав свою місію. На сьогоднішній день вона не виконана. Дії опонентів у чомусь мотивують, тому що є розуміння, що ми на правильному шляху", - сказав він в інтерв’ю LIGA.net.

Також Ситник додав, що він не має права переобиратися на посаду директора Бюро: "Тому в будь-якому випадку рано чи пізно ця історія завершиться".

Нагадаємо, днями у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови №3039 про звільнення Артема Ситника з посади директора Національного антикорупційного бюро України. Підписали документ 216 нродних обранців. 11 лютого постанову направили на розгляд комітету. У пояснювальній записці до документа йдеться, що він має на меті реагування парламенту на той факт, що "спеціалізований правоохоронний орган очолює особа, яка судовим рішенням визнана винною у вчинення корупційного діяння". 

Йдеться про рішення Рівненського апеляційного суду, який визнав Ситника винним в корупційному правопорушенні через відпочинок у мисливському господарстві "Полісся - Сарни", оскільки вартість відпочинку порушує встановлені законом обмеження щодо отримання подарунків.

Ситник, тим часом, збирається оскаржити в Європейському суді з прав людини штраф за відпочинок, завдяки якому він опинився у "реєстрі корупціонерів". Він наполягає, що на суддів тиснули на всіх етапах розгляду справи. 

Відео Елітний алкоголь та розбиті квадроцикли: подробиці відпочинку Ситника

Відпочинок директора НАБУ обростає новими подробицями. Журналісти опублікували протокол допиту чоловіка, який за версією слідства, останні три роки оплачував поїздки головного набушника на полювання, на рибалку, і навіть зустрічі Нового року. Суми вражають: у середньому по сто тисяч гривень за кілька днів.    

Елітний алкоголь та розбиті квадроцикли: подробиці відпочинку Ситника

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції