Дивіться наживо брифінг керівника Офісу президента Єрмака

Дата публікації
Перегляди
1188
Дивіться наживо брифінг керівника Офісу президента Єрмака

Андрій Єрмак / Офіс Президента України

На Банковій запевняють, що зміна керівника не вплине на курс України.

Призначений керівником Офісу президента Андрій Єрмак дасть перший брифінг на цій посаді.

Указ про звільнення Андрія Богдана та призначення на його місце Єрмака був підписаний президентом України учора, 11 лютого. На Банковій Богдану за роботу подякували і запевнили, що зміна керівника на політичний курс держави ніяк не вплине.

Брифінг Єрмака має розпочатися о 10:30. Дивіться його трансляцію на фейсбуці ТСН і ТСН Live, а також на нашому ютуб-каналі, та підписуйтеся на наші сторінки.

Президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. З самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

Водночас на місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмак про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.