"Стати гарантом чесних правил". Зеленський покликав Тимошенко арбітром на дебати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зеленський чекає на відповідь від Тимошенко протягом 24 годин.

Кандидат в президенти, шоумен Володимир Зеленський покликав екс-прем'єрку Юлію Тимошенко взяти участь у дебатах, аби стати там незалежним арбітром. 

Про це він заявив у своєму відеозверненні.

"Для уникнення підкупу, провокацій, адміністративного тиску, ми пропонуємо призначити окремого, незалежного арбітра і ведучого для проведення дебатів. Юлія Тимошенко - ви зайняли третє місце у виборах та не підтримали жодного з кандидатів, чи зможете ви стати гарантом чесних правил та рівних можливостей на дебатах. Чекаю на відповідь протягом 24 годин. Подумай-те", - заявив Зеленський.

Звернення до Ю. Тимошенко щодо дебатів

Звернення до Юлія Тимошенко щодо дебатів.

Опубликовано Команда Зеленського Четверг, 4 апреля 2019 г.

Нагадаємо, одразу після оголошення даних екзит-полів про перемогу в першому турі президентських виборів 31 березня кандидат Володимир Зеленський заявив, що готовий до дебатів із опонентом, який потрапить разом із ним до другого туру. Наступного дня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати Зеленського та чинного президента Петра Порошенка. Ще через день радник Зеленського Руслан Рябошапка заявив, що не бачить сенсу у дебатах. Водночас у соцмережах розпочалася хвиля під хештегом #хочубачитидебати.

2 квітня народні депутати Ірина Геращенко та Марія Іонова зареєстрували законопроект про обов’язкові дебати кандидатів в президенти перед другим туром виборів. Але керівник комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар висловила сумнів у тому, що "правила можна змінювати під час гри".

Наступного дня, 3 квітня, сам Зеленський викликав Порошенка на дебати, але озвучив низку умов. Серед них – місце проведення на стадіоні "Олімпійський", але його адміністрація невдовзі заявила, що не отримувала заявок на проведення дебатів між кандидатами в президенти. 

Суспільне зі свого боку заявило, що організувати трансляцію зі стадіону "Олімпійський" технічно можливо, однак юридично зустріч кандидатів у президенти в такому форматі неможливо назвати дебатами. У Суспільному посилаються на положення Центрвиборчкому щодо проведення дебатів, у якому зазначено їхнє місце – студія національного мовника. Там готові провести дебати на "Олімпійському", якщо ЦВК змінить відповідні документи.

Уночі проти 4 квітня президент Порошенко відреагував на пропозицію Зеленського та погодився провести публічні дебати на стадіоні. 

Відео"Суспільне" технічно може провести дебати, де завгодно - Аласанія

Тільки треба визначитися вже зараз. Голова Національної суспільної телерадіокомпанії Зураб Аласанія відреагував на заяви кандидатів щодо проведення дебатів на НСК "Олімпійському". До нього поки ніхто не звертався із такою пропозицією. У першу чергу добро має дати Центральна виборча комісія. Адже саме вона має фінансувати організацію цього заходу.    

"Суспільне" технічно може провести дебати, де завгодно - Аласанія

Залиште свій коментар

Вибір редакції