Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Слузі народу" розповіли про ідею продавати воду в Крим

Депутат Арістов назвав спершу півострів "Росією", а потім виправився.

Голова бюджетного комітету Верховної Ради України Юрій Арістов визнав обговорення з колегами ідеї щодо продажу води до анексованого Криму. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Нардеп вважає, що це могло б стати додатковим джерелом доходів для бюджету України. При цьому політик послався на досвід інших держав. "Була ідея – продавати воду. Ізраїльтяни продають воду фактично до воюючої країни, вони заробляють. Ось і у нас була ідея, наприклад, продавати воду в Росію", – сказав він.

Коли журналіст уточнив, куди саме в РФ депутат хотів би продавати воду, Арістов відповів: "Ішлося про Крим". Та додав, що територіальна приналежність півострова не підлягає сумніву: "Крим, звісно, наш".

Плейлист 20 відео Новини окупованого Криму. Актуальне

2019 року Крим "відсвяткував" вже п’яту річницю анексії. За цей час півострів, як і Росія, отримав серйозні санкції, однак ніхто досі не змусив Москву хоча б розпочати обговорення повернення Криму до України. На п’ятий рік анексії росіяни продовжують репресії та утиски на півострові.

Новини окупованого Криму. Актуальне

Торік стало відомо, що самопроголошена влада Криму збирається звернутися до керівництва РФ з проханням ініціювати переговорний процес з Україною про пропуск на півострів вод річки Дніпро, яка бере свій витік у Росії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції