Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна має переглянути всі договори із Росією - Клімкін

Очільник зовнішньополітичного відомства додав, що подальші кроки щодо цього питання будуть оприлюднені найближчим часом.

Україна має докорінно переглянути всю договірно-правову базу з Російською Федерацією.

Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін під час прямого ефіру  на одному із українських телеканалів, - пише Укрінформ.

"По-перше, ми маємо докорінно переглянути всю договірно-правову базу з Росією. Те, що ми зараз робимо в рамках СНД - цей аналіз готується, кожне міністерство, є відповідна координація. Те саме має бути зроблене з Росією. Це не може бути зроблено в один момент, але це буде зроблено, оскільки ми не можемо триматися на тій договірно-правовій базі, яка була в попередній реальності", - сказав він.

Очільник зовнішньополітичного дипломатичного відомства додав, що подальші кроки щодо цього питання будуть оприлюднені найближчим часом.

ВідеоСпроба Росії поза судом домовитися щодо рішення Стокгольмського арбітражу – провальна, - Клімкін

Спроба Росії поза судом домовитися з Україною щодо рішення Стокгольмського арбітражного суду про постачання газу - провальна. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін після того, як у Берліні завершилися тристоронні переговори між Україною, Росією та ЄС. Ішлося про транзит російського газу через Україну після 2020 року. Саме доти діє контракт України з Газпромом, який регулює постачання і прокачку газу через Україну. 

Спроба Росії поза судом домовитися щодо рішення Стокгольмського арбітражу – провальна, - Клімкін

Щоправда, раніше Клімкін заявив, що "дуже стримано" ставиться до припинення залізничного сполучення з РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції