Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці привели цапа до посольства Чехії через заяви Земана

У дипломатичній місії до акції обурених людей поставилися із розумінням.

Українські активісти привели до посольства Чехії чорного цапа і прив’язали тварину до огорожі. Такою стала їх реакція на скандальну заяву чеського президента Мілоша Земана щодо Криму, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

«Це, по суті, ми даємо дружню пораду чеському народу позбавлятися цапів у своєму керівництві, які можуть їх пересварити з усією Європою і цивілізованими країнами», - пояснили задум організатори. Демонстранти почали розклеювати плакати з обличчям Земана, але дипломати з-за паркану скерували їх до сусідньої будівлі: «Ми Словаччина – ми не Чехія!».

ВідеоУкраїнські активісти поглузували із президента Чехії

Чорненький цап разом з активістами іде до чеського диппредставництва, він трохи переляканий, але організатори пікету запевняють, що для нього все минулося добре та обіцяють після перформенсу відправити тваринку у реабілітаційний центр. «Зі скотобійні забрали, фактично з-під ножа, врятували йому життя», - кажуть вони.

У посольстві Чехії до обурення українців поставилися із розумінням. «Ставлення нашого прем’єр-міністра і нашого сенату ви знаєте. Посольство є частиною уряду», - пояснив прес-секретар Давид Машек.

Як повідомлялося, президент Чехії Мілош Земан назвав анексію Криму Росією "завершеною справою" і запропонував компенсувати "віджаті" території фінансово або газом. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у відповідь на це закликав боротися з тими, хто запросив Земана виступати на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. "Залиште Земана, його не виправити. В театрі є режисери і є актори. Ті, хто запросили його до виступу, знали, що він скаже. З ними і треба боротися", - наголосив він. Пропозиція президента Чехії Мілоша Земана "продати" анексований Росією Крим суперечить зовнішній політиці його країни і була проголошена без узгодження з урядом. Про це у Twitter написав прем’єр-міністр Чехії Богуслав Соботка.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції