Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"За великим рахунком, це – ганьба": Аваков "пройшовся" по аномальних дільницях на виборах

Їх результати разюче відрізнялися від сусідніх дільниць без логічного пояснення цьому.

Поліція загалом дуже добре відпрацювала на забезпеченні вільного та законного проведення голосування в першому турі президентських виборів 31 березня, однак такий результат лише підвищує планку для правоохоронців на майбутнє. Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Ми бачимо зараз за підсумками голосування так звані аномальні дільниці. Коли, здавалося б, дві дільниці, двері в двері, у 20 метрах один від одного, а різниця в них за одного з кандидатів – плюс 30 відсотків", - заявив він. "Такі ситуації є, і за великим рахунком, це – ганьба. Особливо, коли це відбувається в Донецькій області", - додав Аваков.

Міністр навів приклад однієї дільниці, де була вилучена документація та виявлена розбіжність у цифрах на користь кандидата Порошенка. "На кількох протоколах за кандидата Порошенка було 13, за кандидата Бойка було 330, а в підсумковому протоколі це помінялося місцями", - розповів посадовець.

Зеленський vs Порошенко. Результати кандидатів в Україні Зеленський vs Порошенко. Результати кандидатів в Україні

Він пояснив, що на інших "аномальних" дільницях спрацьовує або "карусель", або "масові вкидання". "Ми зафіксували декілька таких ситуацій, коли бюлетені вкидалися пачкою, і люди затримувалися", - зауважив Аваков. Зі слів міністра, такі та інші порушення відбувалися переважно в Донецькій області, але такі ж дільниці є на Львівщині. "І за ними зараз досить багато кримінальних проваджень. І от з одного боку я вам кажу, що вибори минули спокійно і добре, а з іншого в нас за день голосування 60 кримінальних проваджень", - підсумував керівник МВС.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку 100% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції