Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закон про деокупацію Донбасу не означає повномасштабної війни - Тука

Закон про деокупацію Донбасу не означає повномасштабної війни - Тука

Законопроект ще будуть обговорювати і врахують думку і експертів, і громадськості. 

Ухвалення закону про деокупацію Донбасу не означає, що наступного дня Україна почне повномасштабну війну.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" заявив заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука.

"У преамбулі цього законопроекту чітко написано про прихильність мирного вирішення проблеми і послідовність згідно Мінських домовленостей", - сказав він.

Тука також зазначив, що законопроект передбачає, що усі військово-цивільні адміністрації будуть підпорядковуватись командувачу Оперативного штабу, який буде створений.

"Територія у преамбулі (законопроекту) визнана окупованою, ким саме – не названо", - наголосив заступник міністра. Тука також додав, що запропонований законопроект – це лише "чорновий варіант", його ще будуть обговорювати і врахують думку і експертів, і громадськості. 

Відео У законі про деокупацію врахують думки не тільки експертів, але й громадян – Тука

Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко розповів, що доручив розробити законопроект щодо реінтеграції Донбасу, який передбачатиме низку заходів із повернення окупованих територій України.

Президент підкреслив, що ключовою позицією є реінтеграція цих територій. За його словами, у підготовці законопроекту беруть участь експерти, народні депутати. Крім того, законопроект базується на умовах, які закріплені у Мінських домовленостях.

Спікер ВР Андрій Парубій підкреслив, що законопроект про деокупацію окремих районів Донецької та Луганської областей дозволить використовувати всі військові підрозділи без обмеження демократичних процедур та визнає території ОРДЛО окупованими. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції