Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський обігнав Порошенка у рейтингу і впритул наблизився до Тимошенко

Володимир Зеленський посідає друге місце за вподобанням виборців.

Український гуморист, керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський вийшов на друге місце серед тих, кого українці хотіли б бачити в президентському кріслі.

Про це свідчать результати всеукраїнського опитування, проведеного Центром досліджень і комунікацій Active Group.

За його результатами, якби вибори проводили б наступної неділі Володимир Зеленський набрав би 9,9% голосів. Таким чином він обійшов чинного президента Петра Порошенка, якого готові підтримати 8,9% опитаних.

Лідером симпатій українців досі залишається Юлія Тимошенко з 15,4%. В ТОП-5 фаворитів також увійшов співак Святослав Вакарчук. За нього голоси готові віддати 5,3% респондентів. 

Зеленський та Вакарчук є лідерами так званого альтернативного вибору. Відповідаючи на запитання "За кого ви проголосуєте, якщо кандидат, якого ви підтримуєте зараз, не братиме участі у виборах?", 7,3% опитаних назвали Вакарчука, а 6,2% - Зеленського.

Щодо другого туру виборів, то тут Володимир Зеленський знову серед лідерів. За симпатіями він поступається лише Юлії Тимошенко на 3%,  але випереджає Порошенка на 10. 

Найбільший антирейтинг має чинний президент Петро Порошенко. За нього в жодному разі не проголосували б 43,1% опитаних. Діяльністю глави держави незадоволені 76% українців, а 71% респондентів вважає, що справи в країні йдуть у неправильному напрямку. У другому турі чинний президент програє всім, крім Юрія Бойка.

Під час дослідження, яке проводили від 19 до 22 жовтня на всій території України за винятком окупованих районів опитали 2253 респонденти. Похибка при довірчій ймовірності 0,95 не перевищує 2,1%.

Нагадаємо, результати досліджень проведених раніше також показали, що найбільші шанси пройти у другий тур мали б лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко та шоумен Володимир Зеленський, а їхні партії набирають найбільшу кількість голосів на виборах до Ради.

ВідеоЗа даними опитувань, Володимир Зеленський виходить до другого туру президентських виборів

За нього готові проголосувати майже 8% респондентів. І це на цілий відсоток більше, ніж за чинного президента Петра Порошенка. Першість у президентському рейтингу за Юлією Тимошенко - понад 13%.

За даними опитувань, Володимир Зеленський виходить до другого туру президентських виборів

Залиште свій коментар

Вибір редакції