"Баварія" поновила для себе Бундеслігу впевненою перемогою

Команда Ханса Фліка забила по голу в кожному з таймів.

Мюнхеннська "Баварія" в рамках 26-го туру Чемпіонату Німеччини перемогла в гостях "Уніон" Берлін із рахунком 2:0.

Гості відзначилися першим голом за п'ять хвилин до кінця першого тайму - Роберт Левандовські спокійно реалізував пенальті, який на собі заробив Леон Горетцка.

Могли підопічні Ханса Фліка відкривати рахунок й раніше, і вони це зробили - Томас Мюллер на 20 хвилині замкнув пас від Сержа Гнабрі та, здавалося б, вивів свою команду вперед. Утім, головний арбітр після підказок асистентів скасував це взяття воріт через положення поза грою.

"Баварія" мала значну перевагу над суперником у володінні м'яча, але за моментами відчутної переваги в них не було. Що стосується берлінців, то вони робили ставку виключно на стандартні положення та навіси.

Мінімальна перевага мюнхенців була на табло до 81 хвилини, саме тоді захисник Бенджамен Павар головою замкнув навіс із кутового від Джошуа Кімміха та поставив, таким чином, крапку в цій дуелі.

Після цієї перемоги "Баварія" набрала 58 очок та не дала підпустити до себе дортмундську "Боруссію", яка свій матч цього туру також виграла. Щодо "Уніона", то вони залишилися з 30 пунктами на 12 місці.