Британські консерватори підтримають угоду про Brexit, якщо Мей назве точну дату відставки – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це може стати єдиним способом провести цю угоду через британський парламент.

Низка депутатів Консервативної партії у британському парламенті можуть підтримати угоду про вихід країни з ЄС, якщо прем’єр-міністр Тереза Мей озвучить точну дату своєї відставки.

Про це повідомляє видання The Times.

Тереза Мей є лідером Консервативної партії, яка наразі має 314 депутатів у британському парламенті. Для схвалення угоди їй потрібно щонайменше 320 голосів.

Варто зазначити, що вже 25 депутатів подали свої листи про недовіру прем’єру як лідеру партії. Для ініціювання якихось рішень потрібно 48 листів.

"Обіцянка пані Мей піти у відставку невдовзі після 29 березня допоможе заспокоїти Торі, зокрема, високопоставлених міністрів, які хочуть, щоб Британія наполягала на укладенні торгівельної угоди з ЄС на кшталт такої, яку має Канада", - розповіло джерело в уряді країни.

Нагадаємо, ввечері 14 листопада уряд Великої Британії після понад п'яти годин переговорів дав "зелене світло" проекту угоди про вихід країни зі складу Євросоюзу. Перед тим текст угоди на технічному рівні запевнили представники від ЄС і Великої Британії. Через тиждень, 25 листопада, цю угоду затвердили лідери країн-членів ЄС, однак угоду могла заблокувати Іспанія, адже вимагала чіткості у питанні британської заморської території Гібралтару.

Велика Британія офіційно вийде зі складу Євросоюзу наприкінці березня 2019 року. Після цього між Лондоном і Брюсселем протягом 21 місяця діятиме перехідний період, під час якого британська сторона не зможе брати участь в ухваленні рішень, але продовжить дотримуватися правил Євросоюзу, сплачувати внески в бюджет і визнавати рішення суду ЄС. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.

ВідеоЄгор Гордєєв завітав до Лондона і дізнався ймовірні варіанти розвитку подій щодо Brexit

Що ближче Брекзит, то більше проблем. Британію лихоманить від нещодавньої угоди про вихід країни з Євросоюзу. А що думають британці та що пише місцева преса про Брекзит - у Лондоні дізнавався наш колега Єгор Гордєєв.

Єгор Гордєєв завітав до Лондона і дізнався ймовірні варіанти розвитку подій щодо Brexit

Залиште свій коментар

Вибір редакції