Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держдеп: Тіллерсон наголошує на продовження санкцій проти РФ

За його словами, Україна стикається із великою кількістю проблем.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон переконаний у необхідності збереження санкцій проти Росії, поки вона не виконає необхідних умов.

Про це заявила речниця відомства Хезер Науерт, - пише Укрінформ.

 

"Держсекретар, наскільки я знаю, чітко висловив свою позицію щодо санкцій проти Росії. Ми тут говорили про дуже багато проблем, з якими зараз стикається Україна, і як ми очікуємо та маємо твердий намір зберігати санкції чинними, поки Росія не зупинить свої провокаційні дії, які спричинили введення цих санкцій", - заявила Науерт.

Відео Рекс Тілерсон задоволений успіхом українських реформ

Але вона відмовилась коментувати позицію держсекретаря щодо законодавства з новими санкціями проти Росії, яке наразі проходить процедуру затвердження в американському Конгресі. 

У цьому зв'язку речник відомства підкреслила, що держсекретар "продовжує мати занепокоєння, дуже уважно слідкує за розвитком ситуації в Україні" та вважає, що Росія "повинна зробити набагато більше для того, щоб позиція США змінилася".

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що державний секретар США Рекс Тіллерсон все більше висловлює розчарування адміністрацією Трампа і, можливо, розглядає питання про свою відставку.

Тіллерсон раніше заявляв, що буде залишатися на посаді головного дипломата США принаймні до кінця року, але одразу декілька анонімних джерел повідомили CNN, що він може піти раніше

Залиште свій коментар

Вибір редакції