Джуліан Ассанж зробить фільм про WikiLeaks на кшталт "Соціальної мережі"

Засновник WikiLeaks впевнений, що домашній арешт не псує йому карму, але мріє про те, що робитиме, коли стане вільним.

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж, який перебуває під домашнім арештом у Великобританії, мріє зняти правдивий фільм про свій скандальний ресурс та обіцяє знятися в ньому особисто.

Ассанж зізнався, що хоча перебування під домашнім арештом і псує йому настрій, але "не може зіпсувати карму".

БРИТАНІЯ ВИДАЛА АССАНЖА ШВЕЦІЇ

"Майже рік я ходжу закутий в електронний браслет. Моє життя під суворим контролем і наглядом. Щодня я відмічаюся в поліції і не маю права поїхати звідси. Я під домашнім арештом", - розповів він в авторській колонці в журналі "Російський піонер", який вийде наприкінці листопада.

Проте, стверджує хакер, заздрість і ненависть окремих впливових людей, міжнародних корпорацій і цілих країн можуть зіпсувати йому настрій, але "не псують карму".

"Я живу вигнанцем у Східній Англії, в маєтку свого хорошого друга (власника лондонського журналістського клубу Frontline Club Вона Сміта). Головна перевага мого усамітненого життя - прогулянки в лісі, спілкування з природою, з дикими тваринами. Сьогодні от бачив виводок оленят. Так що немає худа без добра. Це рідкісні хвилини блаженства. Моя повсякденна діяльність досі пов'язана з таким ризиком і викидами адреналіну, що будь-який інший екстрім меркне в порівнянні з цим", - зізнався Ассанж.

Втім, він підкреслив, що WikiLeaks залишається його основною діяльністю.

"WikiLeaks - це двадцять людей у штаті та багатотисячна мережа помічників з конкретними дорученнями в різних частинах світу. Всі наші фонди поповнюються моїми гонорарами за публічні виступи та пожертвуваннями звичайних людей, які вірять в нас і поділяють наші ідеї. Трохи схоже на збір пожертвувань у православній церкви. Середня сума пожертвувань близько тридцяти доларів, але бувають і більш суттєві внески", - розповів він.

Ассанж також поділився, що часто думає про те, що зробить насамперед, коли стане вільним.

"Можливо, я поїду кататися на лижах на Кіліманджаро. А може, зроблю фільм про WikiLeaks на кшталт "Соціальної мережі" про творця Facebook Марка Цукерберга. Щоправда, я цікавився цією темою і можу сказати, що насправді все було не так, як показано в кіно", - заявив він.

На думку Ассанжа, фільми та реальні факти зазвичай дуже відрізняються, а він хоче зняти правдиву історію.

"Тут криється відповідь, чому я не схвалив жоден з голлівудських проектів про Wikileaks. Їхні творці опортуністи. А я хочу зняти правдиву історію, і навіть домовився з одним із продюсерів. Так що буде тільки один голлівудський фільм з моєю участю і благословенням. Але я не скажу ні слова про цей проект - ні хто режисер, ні яку назву, про це буде оголошено в свій час, і років через два ми побачимо його на екранах", - пообіцяв Ассанж.

Утім, вочевидь, на звільнення йому варто очікувати ще не скоро. 2 листопада Лондонський Високий суд відхилив апеляцію Ассанжа і підтвердив ухвалене раніше рішення про його екстрадицію до Швеції. Шведська прокуратура має намір допитати його у справі про низку злочинів сексуального характеру, зокрема зґвалтування.

Читайте також:

Британія екстрадує засновника WikiLeaks до Швеції

Скандаліст Ассанж підкорив танцпол у нічному клубі в Рейк'явіку (відео)

WikiLeaks закриває крамничку: закінчилися гроші на викриття

Адвокати Ассанжа побоюються, що в США його стратять

ВідеоЛондонський суд вирішує долю засновника WikiLeaks

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: