Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-раднику Трампа "світить" півроку за ґратами і штраф до майже дев’яти тисяч доларів

Флінну важливо співпрацювати зі слідством, якщо той хоче отримати найменше покарання.

Звинувачення колишнього радника президента Трампа з питань національної безпеки Майкла Флінна, висунуті йому офісом спеціального прокурора, передбачають до шести місяців ув'язнення та штраф до $ 9,5 тис.

Про це пише The Washington Examiner.

Федеральний суддя підкреслив необхідність для Флінна співпраці зі слідством, якщо той хоче отримати найменше покарання.

ВідеоМайкл Флінн відмовився свідчити у справі ймовірного втручання РФ у президентські вибори США

Як вже повідомлялося, один з найбільш наближених до недавнього часу в президента США Дональда Трампа радників Майкл Флінн, який мав викрито зв'язки з російським і турецьким урядами, почав працювати зі слідством на чолі з спецпрокурором Робертом Мюллером. Про це пише The New York Times. "Адвокати Майкла Флінна – колишнього радника з питань національної безпеки президента Трампа – нещодавно повідомили юристів президента, що вони більше не можуть обговорювати питання, пов'язані з розслідуванням спецпрокурора", - йдеться у публікації з посиланням відразу на чотири джерела, знайомі зі справою.

Флінн подав у відставку з посади радника глави Білого дому в лютому. У своїй заяві на звільнення він вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенса та інших про свої розмови з послом Росії". Ця відставка стала наслідком оприлюдненої в ЗМІ інформації про його таємні зустрічі з російським дипломатом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції