Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Великій Британії заборонили використання російських антивірусів в урядових установах

Антивірусні продукти компанії "Лабораторія Касперського" широко використовуються в державних структурах Великої Британії.

Британська влада випустила нове попередження про ризики, які пов'язані з використанням російського антивірусного програмного забезпечення, повідомляє BBC.

"Національний центр кібербезпеки (NCSC) при Центрі урядового зв'язку Великобританії направив в усі урядові установи приписи не використовувати такі програми в системах, пов'язаних з національною безпекою", - наголошується в повідомленні.

Антивірусні продукти компанії "Лабораторія Касперського" широко використовуються в державних структурах Великобританії.

ВідеоВідмова від антивірусу Касперського зменшить вразливість національної безпеки Америки

Нагадаємо, в жовтні повідомлялося, що деякі дані АНБ США були викрадені російськими хакерами з допомогою антивірусу "Лабораторії Касперського", про що дізналася ізраїльська розвідка. За повідомленням джерел, відомості були викрадені з комп'ютера одного з підрядників агентства.

Пізніше в "Лабораторії" розповіли про результати внутрішнього розслідування інциденту. За її даними, аналітики випадково скопіювали з комп'ютера в США файл, перенаправили на аналіз у московський офіс. Однак після того, як фахівці побачили, що він містить секретну інформацію, його негайно видалено.

Залиште свій коментар

Вибір редакції