Ірак закрив кордон з Іраном через спалах китайського коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Термін закриття кордону не визначено.

Ірак закрив кордон із Іраном, де нещодавно зафіксували два смертельні випадки через коронавірус Covid-19.

Іракська провінція Майсан у четвер, 20 лютого, наказала закрити пропускний пункт "Аш-Шиб" на кордоні з Іраном. У такий спосіб влада Іраку відреагувала на нещодавній спалах у сусідній країні коронавірусної інфекції, повідомляє The Baghdad Post.

Нагадаємо, в Ірані дві людини стали жертвами коронавірусу, інфекцію підтвердили у ще трьох пацієнтів у Кумі та в Араку. 

Влада провінції Майсан назвала закриття кордону "запобіжним заходом" та повідомила, що мешканцям Іраку, які відвідували Іран, дозволять повернутися додому за умови проходження двотижневого карантину. 

Скільки часу кордон буде закритим, представники місцевої влади не повідомили.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції