Італія закликала Радбез до подальших кроків після ядерних випробувань

Члени Ради безпеки повинні виступати єдиним фронтом.

Італія виступає за дієве застосування міжнародних санкцій проти КНДР і готова усіляко сприяти дотриманню санкційного режиму.

Про це заявив постпред Італії при ООН Себастьяно Карді, - пише Укрінформ.

"Ми готові до подвоєння зусиль із забезпечення повного виконання санкційного режиму усією спільнотою ООН. Ефективні санкції необхідні, аби повернути лідерів КНДР за стіл багатосторонніх перемовин та змусити їх прораховували ціну своїх викликів міжнародній спільноті", - сказав Карді.

Водночас, він закликав Радбез до "твердої та рішучої реакції" на останні ядерні випробування Пхеньяну.

"Ми закликаємо Радбез до подальших кроків у відповідь на останні ядерні випробування, пам'ятаючи, що санкції мусять залишатися засобом ширшої стратегії, направленої на досягнення мирного та остаточного вирішення проблеми для Корейського півострова й усього регіону", - зазначив дипломат.

Ядерна програма КНДР, інфографіка

ВідеоКНДР готується запустити нові балістичні ракети

 

На його переконання, члени Ради безпеки повинні виступати єдиним фронтом із цього приводу.

Фотогалерея Задоволений та щасливий. Як Кім Чен Ин спостерігав за запуском балістичної ракети КНДР (5 фото)

 

"КНДР повинна негайно повністю припинити свою ядерну та ракетну програму таким чином, що підлягає перевірці. Хочу наголосити на важливості, яку Італія надає збереженню єдності Ради безпеки у цьому питанні", - підсумував Карді.

Нагадаємо, 3 вересня, стало відомо, що КНДР провела шосте ядерне випробування. За інформацією Північної Кореї, вона провела успішне випробування водневої бомби. Повідомлялося, що випробуваний водневий заряд може бути поміщений на міжконтинентальну балістичну ракету. Однак, такі дії КНДР змусили світове співтовариство відреагувати.

ТСН.ua зібрав реакцію політиків і міжнародних організацій на випробування Північної Кореї.

Залиште свій коментар