Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ми це запам’ятаємо": у Росії відреагували на нові санкції США

У російському МЗС знову зазначили, що результат буде нульовий.

Міністерство закордонних справ Росії відреагувало на нові санкції з боку США, зазначивши, що їм не вдасться змінити російський міжнародний курс.

Про це повідомляє прес-служба МЗС РФ.

"У Вашингтоні ніяк не вгамуються зі своїми санкціями, знову поширивши їх на низку російських громадян і організацій. Результат, як і раніше, буде нульовий - змусити Росію змінити самостійний курс на міжнародній арені не вийде. Але американські політики продовжують перебувати в полоні ілюзій, вважаючи США світовим жандармом, і з кожною новою безуспішною спробою натиснути на нашу країну лише виставляють напоказ власну безпорадність", - йдеться у повідомленні.

Там також знову зазначили, що США "вигадують" собі ворога, замість того, щоб співпрацювати з Росією у боротьбі з реальними загрозами, зокрема з тероризмом. Наостанок у зовнішньополітичному відомстві підкреслили, що "вони це запам’ятають".

У понеділок, 11 червня, США ввели нові санкції проти російських компаній і фізичних осіб за дії, які несуть загрозу кібербезпеці Сполучених Штатів та їхніх союзників. Нові санкції введені проти компаній Digital Security, ERPScan, Embedi, "Дайвтехносервіс", а також ФГУП "НДІ "Квант". У санкційний список потрапили також Олег Чиріков, Володимир Каганський і Олександр Трибун.

ВідеоУ США розширили список санкцій проти Росії

Офіс контролю за закордонними активами Мінфіну США додав п’ять російських компаній і трьох громадян РФ до переліку осіб, які причетні до кіберзлочинності. Їхні активи і власність будуть заблоковані.

У США розширили список санкцій проти Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції