На Філіппінах хочуть евакуювати майже 200 тисяч людей через вулкан

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Плануюють евакуювати 11 міст.

Після того, як на Філіппінах прокинувся вулкан Тааль, місцева влада заявила про можливу евакуацію близько 200 тисяч жителів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Евакуація розпочалася в деяких районах провінції Кавіте, що прилягають до вулкана Таал. Загалом планується, що евакуація проводитиметься в 11 містах.

"Чиновники наказали закрити прилеглі школи та урядові установи, як тільки вони почали евакуйовувати тисячі людей, попереджаючи, що щонайменше 200 тисяч осіб можуть бути змушені залишити свої домівки", - йдеться у повідомленні.

У Манілі тимчасово зупинив роботу міжнародний аеропорт імені Ніно Акіноу, там скасували близько 170 рейсів.

У Філіппінському інституті вулканології та сейсмології заявили, що небезпечне виверження може статися як упродовж кількох годин, так і через кілька днів.

Рівень небезпеки підвищений до четвертого, передостаннього. Найвищий рівень небезпеки - п’ятий - оголошують перед самим виверженням вулкана. Також вулканологи попередили про небезпеку цунамі.

Тааль — активний вулкан на Філіппінах, популярний туристичний об'єкт. Розташований на острові Лусон за 60 км на південь від столиці Філіппін Маніли.

Нагадаємо, вулкан Тааль на Філіппінах почав випускати гігантські стовпи попелу 12 січня. Влада наказала евакуювати близько 8 тисяч людей, які живуть поблизу. Стовп попелу сягнув висоту у близько кілометр. Поблизу вулкану чути гуркотливі звуки і можна відчути поштовхи. 

Відео На Філіппінах активізувався вулкан Тааль: тисячі людей евакуйовують

Один із найменших вулканів світу Тааль змусив евакуювати тисячі людей. Вогняна гора, розташована лише за півсотні кілометрів від столиці, викидає стовпи попелу та диму. Тож жителі трьох прилеглих містечок залишають свої домівки. Місцева влада закликає людей не виходити на вулиці та захищати дихальні шляхи масками.  

На Філіппінах активізувався вулкан Тааль: тисячі людей евакуйовують

Залиште свій коментар

Вибір редакції