Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німецький парламент провалив голосування щодо "Північного потоку-2"

Для ухвалення поправок до газової директиви ЄС не було кворуму.

Німецький парламент провалив голосування за урядовий законопроєкт щодо поправок до газової директиви ЄС, які б позитивно вплинули на функціонування трубопроводу "Північний потік-2".

Про це повідомляє Укрінформ.

За законопроєкт віддали свої голоси 133 депутатів, але для кворуму необхідно було 355 голосів.

Через відсутність кворуму засідання Бундестагу закрили. Німецькі парламентарі поновлять роботу вранці 8 листопада.

Нагадаємо, компанія Nord Stream 2 AG отримала дозвіл на будівництво системи газопроводу на континентальному шельфі Данії. Процес отримання заявки в данській юрисдикції тривав більше двох років - від квітня 2017 року. Відмова країни могла відтермінувати завершення проєкту на роки.

"Північний потік-2" має пролягти дном Балтійського моря. Його довжина становитиме понад 1200 кілометрів, пропускна спроможність - 55 мільярдів кубометрів газу на рік. Газопровід будує російський "Газпром" спільно з європейськими компаніями Engie, Uniper, OMV, Shell і Wintershall. Очікувалось, що трубопровід може запрацювати до кінця 2019 року. Україна виступає проти будівництва "Північного потоку-2", оскільки не хоче втратити статус транзитера газу. Проект активно критикують США, Польща і країни Балтії. Вони застерігають, що ЄС потрапить у залежність від російського газу. У Німеччині вважають, що проєкт економічний, а не політичний.

Відео У "Газпромі" радіють дозволу Данії на будівництво "Північного потоку-2"

Данське енергетичне агентство видало дозвіл на будівництво "Північного потоку-2". Труби для поставок російського газу в Європу мають пролягати по дну Балтійського моря. Досі Данія була єдиною країною, що не дозволяла будівництво в своїх територіальних водах.  

У "Газпромі" радіють дозволу Данії на будівництво "Північного потоку-2"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції