Новий штам коронавірусу “Омікрон": чим він небезпечніший за "Дельту"

Новий штам коронавірусу “Омікрон": чим він небезпечніший за "Дельту"

Фото: pixabay.com

Новий штам "Омікрон" був виявлений в Африці.

Штам коронавірусу "Дельта" та нововідкритий штам "Омікрон" мають різні основні ризики. 

Про це під час пресконференція з прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном заявив головний медик країни Кріс Вітті, - пише "Голос Америки". 

"Штам "Дельта" в основному просувався через здатності швидко поширюватись, але менше занепокоєння викликала його здатність уникати вакцин. В теперішньому, що нас примушує діяти швидко, так це теоретична можливість ймовірного уникнення вакцин", - сказав експерт. 

Джонсон також відзначив, що про новий штам "Омікрон", виявлений в Африці, ще небагато відомо, але "видається, що "Оміркон" поширюється дуже швидко і серед тих, хто пройшов подвійну вакцинацію".

У Великій Британії було виявлено два випадки заражень новим штамом. Після повідомлень про новий штам, починаючи деякі європейські країни ввели обмеження на подорожі з країн регіону. США також обмежили подорожі до низки африканських країн.

Зазначимо, 26 листопада Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) кваліфікувала новий штам коронавірусу SARS-CoV-2, який отримав назву "Омікрон" як занепокоєння. Цей штам коронавірусу вперше було виявлено на початку листопада органами охорони здоров'я у країнах Південної Африки. Кількість випадків виявлення цього варіанта у хворих на COVID-19 збільшується

Нагадаємо:

Новини світу: у Великій Британії зафіксували два випадки інфікування новим штамом "Омікрон"

Новини світу: у Великій Британії зафіксували два випадки інфікування новим штамом "Омікрон"

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація