Очільниця МВС нового Кабміну Великобританії була директором двох офшорних компаній

Посаду Ембер Радд обіймала з 1998 до 2000 років.

Чинний міністр внутрішніх справ Великобританії Ембер Радд була директором двох офшорних компаній на Багамах.

Посаду директора Радд обіймала з 1998 року до 2000 року, передає видання ВВС.

Політик, яка стала членом Парламенту у 2010 році, відмовляється відповідати на запитання щодо фірм та її ролі у їхній діяльності.

Утім, за інформацією видання, немає підтвердження того, що Радд особисто використовувала офшори для уникнення сплати податків.

Однак, слід зауважити, що прем'єр, яка потрапила до Кабінету Терези Мей у липні 2016 року, активно захищала колишнього очільника уряду країни Девіда Кемерона під час скандалу навколо офшорного фонду його батька.

Нагадаємо, 7 квітня, прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон визнав, що отримував прибуток від офшорної компанії свого покійного батька Іена Кемерона. Прем'єр підкреслив, що щорічні дивіденди, які вони отримували від Blairmore Investment Trust, були задекларовані і всі податки з ним були сплачені.

Раніше Міжнародний консорціум журналістських розслідувань опублікував документи юридичної фірми Mossack Fonseca. В них містяться дані про причетність ряду відомих світових діячів до відходу від податків, відмивання грошей та до інших махінацій.

PanamaPapers

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: