Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Очільниця МВС нового Кабміну Великобританії була директором двох офшорних компаній

Посаду Ембер Радд обіймала з 1998 до 2000 років.

Чинний міністр внутрішніх справ Великобританії Ембер Радд була директором двох офшорних компаній на Багамах.

Посаду директора Радд обіймала з 1998 року до 2000 року, передає видання ВВС.

Політик, яка стала членом Парламенту у 2010 році, відмовляється відповідати на запитання щодо фірм та її ролі у їхній діяльності.

Утім, за інформацією видання, немає підтвердження того, що Радд особисто використовувала офшори для уникнення сплати податків.

Однак, слід зауважити, що прем'єр, яка потрапила до Кабінету Терези Мей у липні 2016 року, активно захищала колишнього очільника уряду країни Девіда Кемерона під час скандалу навколо офшорного фонду його батька.

Нагадаємо, 7 квітня, прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон визнав, що отримував прибуток від офшорної компанії свого покійного батька Іена Кемерона. Прем'єр підкреслив, що щорічні дивіденди, які вони отримували від Blairmore Investment Trust, були задекларовані і всі податки з ним були сплачені.

Раніше Міжнародний консорціум журналістських розслідувань опублікував документи юридичної фірми Mossack Fonseca. В них містяться дані про причетність ряду відомих світових діячів до відходу від податків, відмивання грошей та до інших махінацій.

PanamaPapers

Залиште свій коментар

Вибір редакції