Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ощадбанк" подав позов проти Росії на 1 мільярд доларів

Сума враховує усі втрати.

Сьогодні, 26 серпня, український державний "Ощадбанк" подав позовну заяву із усією доказовою базою щодо відшкодування збитків, завданих внаслідок анексії Криму.

Про це повідомляють у прес-службі банку.

Так, "Ощадбанк" розпочинає новий етап у процесуальному провадженні щодо його претензії до Російської Федерації в рамках двостороннього договору про захист інвестицій, яка випливає із тотального знищення його інвестицій в Криму через незаконну окупацію і фактичну анексію цієї території Росією.

"Сьогодні, 26 серпня "Ощадбанк" подав позовну заяву із усією доказовою базою. Сума вимог включає як вартість втрати активів, вартість втрати бізнесу, так і відсотки, які будуть нараховані до ухвалення Трибуналом остаточного рішення та до фактичного отримання компенсації за комерційним курсом, визначеним Трибуналом, та становить понад 1 млрд доларів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що офіційним представником буде фірма Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan LLP  – світовий лідер з вирішення міжнародних спорів.

Якщо після подачі "Ощадбанком" позовної  заяви, Російська  Федерація буде продовжувати відмовлятися від участі в арбітражному розгляді, позовна заява буде розглядатися за прискореним часовим графіком до остаточного слухання, яке наразі заплановане на кінець березня 2017 року.

"Ощадбанк" докладає всіх можливих зусиль, щоб належним чином представити свій позов проти Російської Федерації, а також отримати остаточне арбітражне рішення щодо компенсації значних втрат, які він поніс в результаті порушення Росією норм міжнародного права", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, в липні 2015-го, "Ощадбанк" направив Росії офіційне повідомлення-претензію щодо втрачених активів на півострові. Москва проігнорувала це звернення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції