Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перед президентськими виборами в США Трамп-молодший спілкувався з Wikileaks 

Wikileaks неодноразово зверталися до нього, зокрема просили "злити" інформацію щодо податкових питань Трампа.

Син президента Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп-молодший перед президентським виборами у США у 2016 році контактував із Wikileaks, організацією, що займається витоками таємної інформації та її публікацією.

Про це син президента США розповів у Twitter, виклавши знімки переписки.

"Ось цілий ланцюг повідомлень з Wikileaks (з моїми колосальними 3 відповідями), який один із комітетів Конгресу вирішив вибірково обрати для витоку. Як іронічно!" - написав він.

Переписка складається із трьох частин. Спочатку члени організації зв’язалися із Трампом-молодшим, розпитуючи, що йому відомо про створення однією з громадських організацій ресурсу putintrump.org. Син президента відповів, що спробує дізнатися, однак самому йому нічого з цього приводу невідомо.

Далі у Wikileaks допитуються, що як міг би Трамп прокоментувати публікацію про тогочасну кандидатку у президенти від "Демократичної партії" Гілларі Клінтон, на що він відповів: "Я вже робив це раніше сьогодні. Цікаво уявити, з чим вона може піти".

Третій контакт відбувся за ініціативи самого Трампа, котрий питав про однин із витоків інформації, про який він читав. Співробітники організації після цього попросили його, аби "його батько" Дональд Трамп поширив на своїй сторінці одне посилання.

Після цього Wikileaks неодноразово зверталися до Трампа-молодшого, зокрема просили "злити" інформацію щодо податкових питань Трампа. Проте син президента США ігнорував подальші звернення.

Раніше, у вересні, син президента США Дональда Трампа розповів на допиті у Сенаті США, що зустрічався з російською адвокаткою Наталією Весельницькою.

На початку грудня 2016 року в ЦРУ заявили, що Росія навмисно здійснювала кібератаки під час виборчої гонки, аби допомогти Дональду Трампу виграти вибори, а не для того, щоб підірвати довіру до виборчого процесу країни. У розвідці встановили особистості тих, хто був тісно пов'язаний з російським урядом та зливав WikiLeaks тисячі повідомлень демократів, включаючи пошту голови передвиборної кампанії Гілларі Клінтон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції