Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поляки у рахунках за газ до 30% віддають на фінансування армії РФ - глава PGNiG

Поляки нарікають на маніпуляцію Росією у газовому питанні.

20-30% з того, що платить за газ кожний поляк, прямо йде на фінансування, оборонного комплексу РФ - російських збройних сил.

Про це в ефірі телеканалу Tvp.info заявив голова правління польської нафтогазової компанії PGNiG Пьотр Возняк, інформує Puls Biznesu.

Він висловив думку, що Росія, призупиняючи постачання нафти до Білорусі від 1 січня 2020 року, застосовує проти неї “енергетичну зброю”. У минулому, як підкреслив Возняк, схожий шантаж Росія застосовувала і щодо Польщі, зокрема, у 2005-2006 роках та у 2009 році, коли без жодних об’єктивних причин Польща не отримувала належних обсягів російського газу.

“Від моменту вступу Польщі до ЄС у 2004 році, вже сім разів траплялися випадки необґрунтованої перерви у постачаннях російського газу”,- констатував голова правління PGNiG.

Як відомо, керівництво PGNiG вже задекларувало, що після завершення в 2022 році довгострокової угоди з “Газпромом” польська сторона не підписуватиме нової.

Відео Польща призупинила транзит забрудненої російської нафти

Ні  - забрудненій російській нафті. Польща відмовляється від переробки російських вуглеводнів, які потрапляють до країни нафтопроводом "Дружба". Кажуть - якість продукту занадто низька. Сировину з такими показниками польські заводи переробляти не здатні.  

Польща призупинила транзит забрудненої російської нафти

Залиште свій коментар

Вибір редакції