Понад 250 палестинців постраждали під час сутичок на Західному березі

Понад 250 палестинців постраждали під час сутичок на Західному березі

Associated Press

Наймасовіші зіткнення відбулися в селі Бейта недалеко від Наблуса.

У п'ятницю, 30 липня, близько 270 палестинських демонстрантів постраждали під час сутичок з ізраїльськими військовими на Західному березі річки Йордан.

Про це із посиланням на дані товариства Червоного Півмісяця Палестини (PRCS) повідомляє AFP.

Більшість людей потребувала госпіталізації внаслідок вдихання сльозогінного газу. Водночас майже пів сотні протестувальників отримали травми від гумових куль, а в іще сімох влучили з вогнепальної зброї. 

Наймасовіші зіткнення відбулися в селі Бейта недалеко від Наблуса, де від травня тривають демонстрації проти єврейських поселень.

Ізраїльська армія, зі свого боку, повідомила, що натовп палестинців чисельністю близько 150 осіб кидав каміння і шини у військовослужбовців, які відповідали "засобами розгону заворушень" і стріляниною.

За останній тиждень внаслідок обстрілів ізраїльською армією в Бейті були вбиті двоє палестинців.

У червні ізраїльський парламент (кнесет) затвердив новий склад уряду на чолі з 49-річним правим націоналістом, IT-мільйонером Нафталі Беннетом. 

Новий прем'єр - прихильник збереження єврейських поселень на Західному березі, що є одним з ключових питань в ізраїльсько-палестинському конфлікті. Лідери різних країн вважають, що ці населені пункти побудовані незаконно, Палестина наполягає ліквідувати будівлі, з чим ізраїльська влада не погоджується.

Конфлікт між Ізраїлем та Палестиною спричинив нову хвилю фейків – "Секретні матеріали"

Конфлікт між Ізраїлем та Палестиною спричинив нову хвилю фейків – "Секретні матеріали"
Наступна публікація