Пощастило, що обійшлося без крові: мер Москви вперше прокоментував антикорупційні мітинги

За його словами, поліція і ОМОН діяли професійно і правильно.

Мер Москви Сергій Собянін назвав акцію 12 червня на Тверській вулиці "підлою і небезпечною провокацією".

Про це повідомляє "Медуза".

"Тільки дивом ніхто не постраждав, — сказав Собянін. — Нам усім пощастило, що обійшлося без крові". За словами Собяніна, "поліція і ОМОН діяли професійно і правильно".

"Інші дії правоохоронних органів могли б призвести до непередбачуваних наслідків", — резюмував мер.

Нагадаємо, глава департаменту регіональної безпеки Москви Володимир Черніков повідомив, що в мітингу на Тверській вулиці брали участь 5 тис. протестувальників. Антикорупційну акцію припинили.

12 червня в десятках міст Росії були заплановані антикорупційні акції. Раніше Навальний звинуватив Кремль в спробі зірвати московський мітинг", який було заплановано на 12 червня. За його словами, російська влада "дзвонить усім підрядникам і забороняє надавати звукове обладнання". Мовляв, це відбувається і з постачальниками моніторів, на яких планувалося під час акції транслювати фільм "Він вам не Дімон".

У мерії Москви розповіли, що ні за якої умови не будуть розганяти мітинг на Тверській. Так, поліція обіцяла не перешкоджати мітингу на Тверській, якщо не буде плакатів. На Тверській були заплановані різні святкові заходи на честь Дня Росії, також туди було перенесено протест.

ВідеоМасові протести в Росії завершилися затриманням півтори тисячі осіб

Залиште свій коментар