Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін призупинив участь в угоді про ліквідацію ракет зі США

Раніше про призупинення участі оголосили США.

Росія призупинила участь в Угоді про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності зі Сполученими Штатами.

Відповідний указ підписав президент РФ Володимир Путін.

"Володимир Путін підписав Указ "Про припинення Російською Федерацією виконання Договору між Союзом Радянських Соціалістичних Республік і Сполученими Штатами Америки про ліквідацію їхніх ракет середньої дальності і меншої дальності", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в п'ятницю, 1 лютого, США оголосили про рішення призупинити участь у ДРСМД від 2 лютого. Про цей намір США заявляли ще в середині січня. Цьому передувало звинувачення Росії в порушенні договору, оскільки остання, за словами представників американського Держдепу, розробляє крилаті ракети наземного базування середнього радіусу дії. І це прямо порушує договір. Президент США Дональд Трамп уже заявив, що Сполучені Штати почнуть підготовку військової відповіді на порушення Росією зобов'язань.

ВідеоУ разі розгортання американських ракет у Європі Москва розгорне нові види озброєнь

За словами господаря Кремля, Америка використовує надумані звинувачення проти Росії для обґрунтування свого рішення. Російський президент наголосив - якщо Вашингтон поставить такі ракети в Європу, то Москва не забариться з відповіддю і розгорне нові види озброєнь.

У разі розгортання американських ракет у Європі Москва розгорне нові види озброєнь

Путін своєю чергою заявив, що РФ призупиняє участь у ДРСМД і починає розробку гіперзвукової ракети.

Детальніше про ракетний договір, чому США вирішили припинити в ньому участь і які наслідки це матиме для світу читайте за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції