Сенат кличе "на килим" генпрокурора США через звільнення глави ФБР

Сешнс підтвердив, що постане перед комітетом Сенату.

У генерального прокурора США Джеффа Сешнса під час слухань у Сенаті США поцікавляться про звільнення директора ФБР Джеймса Комі і зустрічі з російськими офіційними особами.

Про це інформує Reuters.

Представники демократичної партії в Сенаті дивуються, чому Сешнс був залучений у звільнення Комі з посади директора ФБР, після того як сам уникнув розслідування про спробу Росії втрутитися у вибори і ймовірну причетність до цього соратників Трампа.

Сешнс підтвердив, що постане перед комітетом Сенату, щоб обговорити питання, які виникли після виступу в цьому ж комітеті Джеймса Комі. Щоправда, поки невідомо, чи буде це відкрите чи закрите засідання. Нині демократи наполягають на публічних слуханнях.

Нагадаємо, що раніше Трамп вперше прокоментував заяви звільненого ним директора ФБР Джеймса Комі, які той зробив напередодні в Сенаті в рамках розслідування про втручання Росії в американські вибори. Президент у п'ятницю, 9 червня, опублікував одне повідомлення в Twitter, в якому звинуватив колишнього голову Бюро у брехні і витоках. 

За повідомленням авторитетного американського видання Washington Post, адвокати Трампа рекомендували йому утриматися від коментарів з приводу заяв екс-директора ФБР.

Фотогалерея Клятви, сотні фотографів та емоції. Як екс-глава ФБР перед Сенатом звітував (15 фото)

ВідеоПолітична спека у США: після слухань Комі американці роблять ставки на імпічмент Трампа

 

Залиште свій коментар