Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенцов особисто заявив про припинення голодування

Лист передав адвокат Дмитро Дінзе.

Політичний в'язень Олег Сенцов припинить голодування від суботи, 6 жовтня.

Про це він написав у листі, переданому через власного адвоката Дмитра Дінзе, передає "Новая газета". 

"У зв'язку з критичним станом мого здоров'я, а також патологічними змінами, що почалися у внутрішніх органах, у найближчий час заплановано застосування щодо мене примусового харчування. Моя думка при цьому вже не враховується. Нібито я вже не в змозі адекватно оцінювати рівень здоров'я і небезпеки, яка йому загрожує. Насильницьке годування буде проводитися в рамках реанімаційних заходів з порятунку життя пацієнта. У цих умовах я змушений припинити своє голодування з завтрашнього дня, тобто з 6.10.18", - йдеться у листі політв'язня.

Він також підбив своєрідні підсумки голодування. 

"145 днів боротьби, мінус 20 кг ваги, плюс надірваний організм, але мета так і не досягнута. Я вдячний всім, хто підтримував мене, і прошу вибачення у тих, кого я підвів...", - написав Сенцов. 

Лист Олега Сенцова про закінчення голодування
Новая газета
Лист Олега Сенцова про закінчення голодування

Лист він закінчив фразою "Слава Україні". 

ВідеоРосійські тюремники заявили, що Олег Сенцов припинив голодування у колонії

Олег Сенцов припинив голодування - про це заявили у Росії уповноваженій Верховної Ради з прав людини. Людмила Денісова каже - це означає, що український режисер у критичному стані. Вона вимагає, аби до Сенцова пустили українських або європейських лікарів, які допомогли б йому вийти з голодування. І нагадала - про те, що стан здоров'я українця задовільний, у Росії заявили, не надавши жодних доказів. 

Російські тюремники заявили, що Олег Сенцов припинив голодування у колонії

Нагадаємо, про закінчення голодування повідомляли у Федеральній службі виконання покарань, а згодом інформацію підтвердила омбудсмен РФ Тетяна Москалькова

Залиште свій коментар

Вибір редакції