США зобов'яжуть мандрівників вакцинуватися від коронавірусу - ЗМІ

США зобов'яжуть мандрівників вакцинуватися від коронавірусу - ЗМІ

Фото: Associated Press

Уряд країни поки не готовий скасувати усі обмеження на поїздки.

Адміністрація американського президента Джо Байдена розробляє план, який вимагатиме повної вакцинації від COVID-19 майже від усіх іноземців, які захочуть відвідати США.

Про це із посиланням на власні джерела у Білому домі повідомив Reuters, пише CNBC.

Зазначається, що уряд країни поки не готовий скасувати усі обмеження на поїздки через збільшення кількості випадків захворювання на коронавірус.

"В адміністрації Байдена є міжвідомчі робочі групи, які працюють над підготовкою нової системи на той час, коли ми зможемо відновити поїздки", - розповів співрозмовник видання, який побажав залишитися анонімним.

За його словам, план передбачає "поетапний підхід, який згодом буде означати, що іноземним громадянам, які подорожують до США (з усіх країн), за деякими винятками, необхідно пройти повну вакцинацію".

Нещодавно речниця Білого дому Джен Псакі заявила, що США поки не планують скасовувати обмеження на в'їзд в країну для іноземців через стрімке поширення нового штаму COVID-19 "Дельта".

Як повідомлялося, американський штат Флорида став новим "національним епіцентром" COVID-19 у США після того, як місцева влада повідомила про рекордні 21 683 нові випадки зараження коронавірусом.

Новини світу: у США через штам "Дельта" маски рекомендують носити навіть вакцинованим

Новини світу: у США через штам "Дельта" маски рекомендують носити навіть вакцинованим

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація