Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині загострюється пандемія нового коронавірусу: кількість заражень і смертей стрімко зростає

За добу від хвороби померло 35 людей.

У Німеччині значно зросла кількість хворих на нову коронавірусну інфекцію. За даними Інституту Роберта Коха, 25 березня кількість інфікованих налічує 31 554 особи.

Про це інформує видання Deutschlandfunk

Кількість підтверджених випадків зараження у Німеччині зросла до 4 191. За добу від хвороби померло 35 людей, загальна кількість смертей по країні налічує 149 випадків.

Але американський університет Джона Хопкінса надає інші дані. За підрахунками цієї установи у Німеччині налічується близько 33 000 заражених і 159 смертей від хвороби легенів, викликаної COVID-19.

Різні цифри пояснюються тим, що за основу ці установи використовують різні дані.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції