У німецькому кінотеатрі перед фільмом "Mission: Impossible - Fallout" згадали про Сенцова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глядачам розповіли про долю українського режисера.

У столиці Німеччині Берліні у кінотеатрі Rollberg нагадали про українського режисера Олега Сенцова, який незаконно утримується у колонії у Росії.

Про це повідомляє спільнота "Save Oleg Sentsov" у Facebook.

Це сталося 6 вересня перед початком фільму "Mission: Impossible - Fallout". На екрані німецькою мовою висвітилася інформація про Сенцова.

Глядачі дізналися про те, що український режисер був незаконно засуджений на 20 років за "тероризм", більше 100 днів голодує у колонії і що Європарламент, багато міжнародних організацій та колеги Сенцова вимагають його звільнення.

116th day of the hunger strike of Oleg Sentsov I have been to the movies today to watch the new Mission Impossible....

Опубліковано Daniel Schulz Четвер, 6 вересня 2018 р.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна про помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. Режисер схуд на 30 кілограмів.

ВідеоУкраїнські активісти їдуть у Відень на засідання ОБСЄ тиснути на США щодо Сенцова

Напередодні документ на сайті американського уряду підписали понад сто тисяч українців по всьому світу. Петицію Білий дім має розглянути впродовж двох місяців. Українських активістів такий термін не влаштовує. Тож вони шукають інші способи нагадати міжнародній спільноті про незаконно ув’язнених українців. 

Українські активісти їдуть у Відень на засідання ОБСЄ тиснути на США щодо Сенцова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції