У польських аптеках почали продавати марихуану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Один грам обійдеться у близько 17 доларів.

У Польщі 17 січня на склади аптек надійшла перша партія медичної марихуани, повідомляє Rzeczpospolitа.

Зазначається, що закон про легалізацію медичної марихуани набув чинності в країні 2017 року, але перша партія надійшла лише зараз.

Так, єдина компанія, яка отримала ліцензію на постачання до Польщі марихуани, канадська Spectrum Cannabis, повідомила про те, що перша партія продукту в 7 кілограмів надійшла на аптечні склади країни.

Польські закони дозволяють виробляти препарати з конопель в аптеках на підставі рецепту лікаря з матеріалу, що поставляють з-за кордону.

Тепер громадяни Польщі можуть за рецептом замовити необхідний для лікування препарат. Один грам сухого продукту коштує в польських аптеках близько 65 злотих – приблизно 17 доларів.

За попередніми оцінками, у Польщі вживання марихуани з медичною метою потребують близько 300 тисяч пацієнтів.

канабіс, конопля, легкі наркотики, легалізація марихуани, марихуана, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, у жовтні Канада стала першою країною "Великої сімки", де повністю легалізували марихуану. У магазинах країни закінчився канабіс через два дні після повної легалізації, а черги до крамниць, де він продавася, були настільки довгі, що поліції довелося патрулювати ці місця для вгамування натовпу.

На початку року австралійський уряд легалізував експорт марихуани для медичних цілей. Окрім цього, держава планує стати світовим лідером з експорту канабісу в світі. У Великій Британії легалізували медичний канабіс, а в Грузії наприкінці липня Конституційний суд скасував покарання за вживання марихуани, назвавши це "правом на вільний розвиток особистості".

ВідеоУ Канаді легалізували вживання марихуани

Повнолітні громадяни можуть купляти, продавати та навіть вирощувати вдома, але не більше чотирьох рослин. Закон дозволяє зберігати до 30 грамів сухих конопель. Купити препарат жителі зможуть у спеціальних роздрібних магазинах або у ліцензованих виробників.

У Канаді легалізували вживання марихуани

Залиште свій коментар

Вибір редакції