У сирійське місто була доставлена перша з 2012 року партія допомоги

Жителі міста кілька років відчувають гостру нестачу в їжі, чистій питній воді і ліках.

Жителі сирійського міста Дарайя вперше з листопада 2012 року отримали гуманітарну допомогу, повідомляє Червоний Хрест.

До передмістя Дамаску в середу прибув гуманітарний конвой, який доставив в місто вакцини, ліки і дитяче харчування. Це стало можливим завдяки режиму припинення вогню, який був узгоджений гуманітарними організаціями з протиборчими сторонами. Жителі міста кілька років відчувають гостру нестачу в їжі, чистій питній воді і ліках. Електрики в місті немає вже більше трьох років. За даними ООН, в місті залишаються близько чотирьох тисяч чоловік.

В кінці квітня представники ООН з гуманітарних питань охарактеризували ситуацію в сирійському місті Дарайя, оточеному урядовими військами, як жахливу. У травні координатор програми гуманітарної допомоги ООН Ян Егеланд заявив, що діти, які живуть у містах Дарайя і Муадамія, можуть померти, якщо найближчим часом їм не буде надана допомога.

У травні гуманітарний конвой не зміг доїхати до міста Дарайя, незважаючи на те, що його рух за визначеним маршрутом було узгоджено зі сторонами конфлікту.

За оцінками ООН, з 4,5 мільйонів сирійців, які живуть у важкодоступних районах країни, близько 400 тисяч перебувають в умовах облоги.

ООН планує розширювати практику доставки гуманітарної допомоги з допомогою літаків для жителів районів Сирії, що знаходяться в зоні боїв.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що один з лідерів ІД Абу Вахиб був убитий в іракській провінції Анбар в результаті удару з повітря очолюваної США коаліції.

Нещодавно Комітет Палати представників з іноземних справ Конгресу США прийняв дві резолюції по Сирії.

У першій резолюції містяться звинувачення на адресу президента Сирії Башара Асада і його союзників – Росії та Ірану – у військових злочинах проти мирного населення в Сирії. У другій резолюції йдеться, що звірства, які здійснюють бойовики ИГИЛ щодо християн, єзидів і інших етнічних і релігійних меншин, є військовими злочинами, злочинами проти людства і геноцидом.

ВідеоПролунав вибух на сході Туреччини, неподалік кордону із Сирією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: