В Іспанії перенесли слухання у справі колишніх членів парламенту Каталонії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пучдемон і ще чотири члени колишнього каталонського уряду заявляли, що вони не мають наміру з'являтися в суді.

Верховний суд Іспанії переніс слухання у справі колишніх керівників Каталонії на 9 листопада.

Своєю чергою, за членами комітету ораторів Каталонського парламенту будуть стежити поліцейські, передає AFP. Ймовірно, це пов’язано з тим, щоб вони не могли покинути країну.

Зокрема, у Мадриді на четвер і п'ятницю екс-прем'єра Карлоса Пучдемона і 13 членів його уряду викликали до Верховного суду.

За словами адвокатів, всіх їх звинувачують у заворушеннях і використанні державних коштів на організацію незаконного референдуму про незалежність 1 жовтня.

Пучдемон і ще чотири члени колишнього каталонського уряду заявляли, що вони не мають наміру з'являтися в суді у зв'язку з тим, що цей процес "політично зумовлений".

Відео Карлес Пучдемон заявив, що боротиметься за незалежність Каталонії із Бельгії

Нагадаємо, раніше депутати парламенту Каталонії проголосували за проголошення незалежності від Іспанії. Мадрид слідом за цим рішенням відсторонив від роботи виконавчу владу Каталонії, розпустив регіональний парламент. Водночас уряди багатьох країн висловилися у підтримку цілісності Іспанії, а голова Європарламенту Антоніо Таяні заявив, що "ніхто і ніколи" не визнає регіон, який вирішив оголосити про своє відокремлення від країни, самостійною державою.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції