В Кремлі прокоментували рішення України припинити Договір про дружбу з РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Москві назвали припинення договору "неповагою до українців".

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що рішення України не продовжувати Договір про дружбу та співробітництво з Росією є "неповагою до українського народу".

Про це він повідомив ТАСС 10 грудня.

Пєсков назвав це рішення "необачним" та таким, що "викликає лише жалість".

"Очевидно одне - навряд чи цей крок можна розцінювати як крок, який в інтересах українців - тих самих українців, з якими нас пов'язують пута родинних і братських стосунків. На наш погляд, це є проявом неповаги до свого власного народу, до його інтересів", - сказав він.

Нагадаємо, 10 грудня президент України Петро Порошенко підписав закон про припинення дії Договору про дружбу і співробітництво України з Росією.

До цього, 3 грудня, Порошенко звернувся до Верховної Ради із невідкладною вимогою розірвати Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Президент пропонує поставити хрест на договорі одразу після виборів президента.

6 грудня парламент вирішив припинити дію договору про дружбу з Росією. Відповідне рішення підтримали 277 народних депутатів.

Відео Дія договору про дружбу з РФ буде припинена 1 квітня 2019 року

Верховна Рада підтримала припинення так званого Великого договору про дружбу та співпрацю з Росією. Документ, в якому Росія й Україна визначили свої кордони на суходолі та зобов'язались поважати їх, автоматично втратить чинність першого квітня наступного року, коли спливе двадцятий рік його дії. 

Дія договору про дружбу з РФ буде припинена 1 квітня 2019 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції