Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Росії звинуватили BBC в "екстремістських публікаціях"

Російська влада влаштувала британському мовнику перевірки.

Роскомнагляд виявив у російській службі BBC матеріали, які транслюють "ідеологічні установки міжнародних терористичних організацій".

Про це повідомили на сайті російського відомства.

В Роскомнагляді переконують, що знайшли на сайті цитати лідера ІД Аль-Багдаді.

"Стосовно інтернет-ресурсів BBC проводиться перевірка контенту на предмет дотримання вимог російського законодавства. Наразі виявлено матеріали, які транслюють ідеологічні установки міжнародних терористичних організацій (цитати терориста Аль-Багдаді). Проводиться експертиза на предмет відповідності цих матеріалів нормам російського антіекстремістского законодавства", - йдеться в повідомленні.

Також там додали, що 9 січня 2019 року до ТОВ "Брітіш телевіжн" (мовник телеканалу "BBC World News" в РФ) направлено запит про надання документів, що підтверджують дотримання вимог закону про ЗМІ про обмеження прямого або непрямого контролю російських ЗМІ з боку іноземних організацій. Термін надання відомостей - 16 січня 2019 року.

Зазначимо, що рішення розпочати перевірки російська федеральна служба ухвалила у зв'язку з тим, що Британія визнала російський телеканал RT винним у порушенні правил мовлення.

Нагадаємо, раніше особисті дані журналістів BBC з'явились на сайтах Pikabu і "Вконтакте". У причетності до "зливу" приватної підозрюють Міністерство заордонних справ Російської Федерації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції