В туалеті знайшли півмільйона доларів для постраждалих від цунамі в Японії

Вже вдруге за місяць у Японії знаходять в туалеті гроші для постраждалих від землетрусу та цунамі: в перший раз це було 130 тисяч доларів, зараз - більше 500 тисяч.

Невідомий залишив в туалеті мерії японського міста Хатінохе пакет з 40 мільйонами ієн (526 тисяч доларів) для постраждалих від землетрусу та цунамі 11 березня.

До пакету додавалася записка: "Прошу направити гроші на допомогу постраждалим від Великого землетрусу Східної Японії".

Це вже другий подібний випадок за місяць. Наприкінці вересня в туалеті іншого японського міста - Сакада - співробітники мерії виявили пакет з 10 мільйонами ієн (більше 130 тисяч доларів).

У записці анонімний дарувальник просив направити гроші мешканцям району Тохоку, найбільш постраждалого від землетрусу, пояснюючи, що сам він самотній і розраховує на те, що гроші стануть в нагоді постраждалим.

Потужний землетрус магнітудою 9,0 стався в Японії 11 березня. Він викликав цунамі, висота хвилб якого перевищувала 10 метрів.

В результаті удару стихії загинули або вважаються зниклими безвісти 22 тисяч людей. Повністю або частково були зруйновані 126 тисяч будівель, пошкоджені - 260 тисяч.

За оцінками японської влади, збитки від землетрусу, в тому числі пов'язані з аварією на АЕС "Фукусіма-1", становлять щонайменше 16,9 трильйона ієн (близько 215 мільярдів доларів).

Читайте також:

Уряд Японії почав підвищувати податки з того, що скоротив собі зарплату

Японці за півроку "прибрали" країну після цунамі: ФОТО часу катастрофи і зараз

Гангстери якудза прийшли на допомогу постраждалим від землетрусу

Після цунамі на узбережжі Японії знайшли 12 мільйонів доларів

ВідеоЯпонці продовжують "прибрали" країну після цунамі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: